Twój Anioł Stróż może chcieć nawiązać z Tobą kontakt, pokazując Ci wiele znaków. Poznaj znaki świadczące o tym, że jest blisko ciebie.

Naszymi przewodnikami w sferze duchowej są anioły.

Chociaż możemy nie być w stanie zobaczyć ich gołymi oczami, możemy obserwować ich obecność w snach i innych znakach, które widzimy na co dzień. Od dzieciństwa nasze matki uczyły nas, że anioły zawsze są przy nas. Zawsze są przy nas i będą starały się do nas dotrzeć. Nie zawsze rozumiemy, jak interpretować sygnały.

Nawet pozornie małe symbole mogą być wykorzystywane przez anioły do kontaktu z nimi. Te symbole mogą pojawiać się częściej – bądź świadomy! Każdy potrzebuje miłości i wsparcia na co dzień. Czasami czujemy się odizolowani w naszej podróży. Anioły są zawsze tam, aby nas prowadzić, wspierać i pomagać.

Anioły mogą pojawiać się częściej w Twoim życiu same z siebie, ale są również dostępne, aby Ci pomóc, jeśli poprosisz o wskazówki od sił wyższych. Wszechświat da ci znaki, abyś zwrócił uwagę.

Jak rozpoznać, że mój anioł próbuje do mnie dotrzeć?

Chmura

Chmura w kształcie anioła jest wskazówką, że jest on blisko ciebie.

Pióro

Pióro może być ukryte przed ptakami, ale może być piórem anioła.

Zarówno dzieci, jak i zwierzęta widzą duchy

Dziecko, które uśmiecha się z miejsca, w którym nic nie ma, lub pies, który macha ogonem bez powodu, mogą wskazywać, że są aniołem.

Zapach

Jeśli masz słodki, uroczy zapach, który przywołuje pozytywne skojarzenia w tobie, anioł może być właśnie tam dla ciebie.

Małe monety

Często można je znaleźć na drogach i zostały uznane za znak szczęścia.

Muzyka

Jeśli słyszysz piękną muzykę lub śpiew, ale nie możesz zidentyfikować źródła, może to być głos twojego anioła.