Teściowa doradziła mi, jak wyczyścić toaletę bez chemii: Szybko usuwa kamień i osady. Prosto i skutecznie.

Okazuje się, iż można skutecznie wyczyścić toaletę bez stosowania do tego chemii.

Efektywnie można w ten sposób pozbyć się kamienia oraz osadu. Pokrycie toalety może przyczyniać się do zatkania rur, jeśli to miejsce jest trudno dostępne do wyczyszczenia.

Stosując tę sprawdzoną metodę należy zassać wodę z toalety i gwałtownie unieść butelkę, a potem wylać wodę do zlewu. Na wykonanie tej czynności trzeba poświęcić kwadrans.

Niestety, ale nie można obejść się bez tego, gdyż w toalecie nie może znajdować się woda. Dopiero po całkowitym już opróżnieniu trzeba sodę oczyszczoną wsypać bezpośrednio do toalety i pędzelkiem nałożyć sodę na całą powierzchnię muszki kierując się od wewnątrz.

Tym razem należy odczekać pół godziny. Po upływie zalecanego czasu zaleca się wlanie octu stołowego do toalety.

Na koniec spłukać wiaderkiem wody toaletę, wykonując tę czynność aż kilka razy. Chcąc pozbyć się jeszcze nieprzyjemnych zapachów wydzielających się zapachów oraz bakterii można niepotrzebną pastą do zębów pokryć krawędź toalety i umieścić ją również w odświeżaczu do toalety.

Dzięki temu będzie ona znacznie dłużej utrzymana w czystości i nikt nie będzie już czuł nieprzyjemnego zapachu. Warto wypróbować to u siebie.

error: Treść zabezpieczona !!