Czy uroda i  piękno mogą mieć coś wspólnego ze znakiem zodiaku – Okazuje się, że tak – Przeczytaj.

Sprawdź, spod jakiego znaku zodiaku są kobiety uważane przez mężczyzn za najpiękniejsze i wywierające na nich największe wrażenie!

Za najatrakcyjniejsze uważane są kobiety spod znaku byka, bliźniąt, panny, wagi i wodnik. Mężczyźni nie są w stanie się nim oprzeć. Często spotykamy się ze stwierdzeniem, że liczy się wnętrze, a wygląd to sprawa drugorzędna. To prawda, ale wiemy jednocześnie, iż uroda pomaga, a ładne osoby mają w życiu po prostu łatwiej.

Ci, którzy deklarują, że uroda nie ma dla nich znaczenia najprawdopodobniej oszukują samych siebie. Nie można przecież przejść obojętnie obok pięknej twarzy, idealnej sylwetki, starannie ułożonych włosów. A już zwłaszcza, nie można przejść obojętnie wobec wyjątkowej urody płci przeciwnej.

Co sprawia, że niektóre osoby uważamy za atrakcyjne?

Od czego zależy uroda? Czy jest to w większym stopniu zasługa genów, czy może dobrze dobranej diety i regularnych zabiegów u kosmetyczki? Niewątpliwe wszystkie te czynniki wpływają na to, czy ludzie odbierają nas jako urodziwych, ładnych.

Niektóre kobiety skłonne są poświęcać wiele czasu i wydawać dużo pieniędzy na różnego typu zabiegi pielęgnacyjne, aby tylko wyglądać młodziej niż na swój wiek. Kobiety, które wygrały „szóstkę” na loterii genetycznej nie muszą robić w zasadzie nic, by zawsze wyglądać w sposób zjawiskowy.

No właśnie, tu dochodzimy do bardzo ważnej kwestii: znaczenie może mieć czas, w jakim kobieta przyszła na świat. Z czasopisma „Cosmopolitan” dowiadujemy się jaki jest związek między konkretnymi znakami zodiaku a atrakcyjnością kobiet w oczach mężczyzn.

Czy data urodzenia rzeczywiście ma znaczenie?

Bardzo często zastanawiamy się nad tym, co wpływa na sposób, w jaki odbierają nas inni ludzie. Okazje się, że decydujące znaczenie ma data urodzenia, a dokładniej układ gwiazd w czasie, gdy przyszliśmy na świat. To właśnie od tego zależy, czy należymy do uprzywilejowanej grupy „pociągających”, czy też do „niepociągających”.

Byk

Musisz przyznać, że masz w sobie cechy narcystyczne. Masz świadomość swoich atutów, a związana z tym pewność siebie sprawia, że ludzie odbierają Cię jako osobę zarozumiałą, czy też wywyższającą się. Mimo dobrego wyglądu, starasz się trzymać formę.

Nie spoczywasz na laurach, nie zapominasz o regularnych ćwiczeniach, dzięki którym się rozwijasz. Gdy patrzysz w lustro to utwierdzasz się w przekonaniu, że umiesz zadbać o swoje ciało.

Bliźnięta

Lubisz się wyróżniać i podkreślać swoją wyjątkowość. Twój oryginalny styl sprawia, że nikt nie jest w stanie przejść obok Ciebie obojętnie. Mimo, że nie jesteś klasyczną pięknością, to jednak ta oryginalność staje się Twoim największym atutem.

Stale dążysz do wyrażenia za pomocą wizerunku swojego nietuzinkowego charakteru i bardzo dobrze Ci to wychodzi. Czy nie masz czasami wrażenia, że wszyscy nieznajomi spoglądają, gdy idziesz ulicą?

Panna

Z całą pewnością bliżej ci do beztroskiej panny, niż dojrzałej kobiety. Sprawiasz wrażenie niewinnej, a przez to intrygującej osoby. Ludzie odbierają Cię jako młodszą niż w rzeczywistości, bo Twoja naturalna łagodność, swoboda, wesołość i subtelność wskazują na „młodą duszę”. Kojarzysz się mężczyznom ze słodyczą, dlatego też „słodzą” nieustannie, zasypując Cię komplementami.

Waga

Masz wyczucie czasu i stylu, dlatego można Cię określić mianem „kameleona”. Twoje nieprawdopodobne metamorfozy stanowią źródło podziwu otoczenia, zwłaszcza mężczyzn. Waga potrafi być grzeczną, potulną dziewczynką, by za chwilę przeistoczyć się w poważną, dystyngowaną damę. To wyczucie stylu i zdolność do zmian jest tym, co wyróżnia Cię w oczach innych.

Wodnik

Kobiety-wodniki są zwyciężczyniami genetycznej loterii. Są nie tylko piękne, ale też obdarzone łagodnym charakterem. W oczach mężczyzn prezentują się jako idealne kandydatki na żony i matki swoich dzieci. Mimo wysokiej samooceny, wodniki nie zadzierają nosa.

Nie są próżne i egoistyczne, nie wymagają zasypywania komplementami, bo te wprawiają wodniki w lekkie zakłopotanie. W relacjach opartych na podziwie i uwielbieniu, odwdzięczasz się tym samym.

error: Treść zabezpieczona !!