Wszystko się zgadza – Oto dlaczego ludzie z grupą krwi 0 są tak wyjątkowi.

Pośród naszych pierwotnych przodków ta grupa krwi cechowała drapieżników, którzy odznaczali się agresją i sprytem.

Współcześnie ludzie o grupie krwi 0, podobnie jak praprzodkowie, pełnią istotną funkcję w społeczeństwie. Nadal są pożądane cechy przydatne dawnym myśliwym – takie jak zdolności przywódcze, ruchliwość, aktywność – którymi odznaczają się ludzie o tej grupie krwi.

Należy jednak uważać na stresujące sytuacje, gdyż te z reguły produktywne osoby często reagują w sposób wybuchowy i mogą pod jego wpływem stać się agresywne.

Przy tej grupie krwi należy szczególnie zwracać uwagę na odpowiednią dietę i aktywność fizyczną. Brak ruchu i złe nawyki żywieniowe mogą powodować otyłość, problemy z tarczycą bądź insulinooporność.

Osoby z krupą krwi 0 mają skłonności do niskiego poziomu jodu oraz hormonu tarczycy. Zaburzenia pracy tarczycy mogą nieść ze sobą zmęczenie, zatrzymanie płynów i otyłość. Problemem mogą okazać się także wrzody i podrażnienia żołądka, gdyż ludzie z tą grupą krwi mają z reguły więcej kwasu.

Łączenie grupy krwi z osobowością jest praktykowane w Japonii od dawna.

Pytanie o grupę krwi może paść nawet w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Grupę krwi 0 opisuje się jako ludzi odpowiedzialnych, którzy poświęcają się wykonywanej pracy, są sumienni i zorganizowani. Przypisuje się im także większe zdolności logiczne i analityczne.

Ludzie z tej grupy dla własnego zdrowia powinni ograniczyć, a najlepiej zrezygnować z używek, zwłaszcza z alkoholu i kofeiny. Ta druga jest szczególnie dla nich niebezpieczna, gdyż podnosi poziom adrenaliny, który i tak jest stosunkowo wysoki.

Aby zachować zdrowie fizyczne i psychiczne, ludzie z grupą krwi 0 powinni być aktywni. Najlepsze rezultaty przyniosą regularne ćwiczenia aerobowe 3-4 razy w tygodniu po około 30-40 minut.

Pozwoli to na rozładowanie gromadzonej energii i negatywnych emocji. Bądź co bądź komfort psychiczny dla ludzi o grupie krwi 0 jest niezwykle istotny. Należy zwolnić tempo, zadbać o czas na relaks i nie spożywać posiłków w biegu. Poza tym posiadacze tej grupy krwi powinni unikać podejmowania decyzji w stresie.

error: Treść zabezpieczona !!