Metoda Babci działa za każdym razem, aby złagodzić ból

Kapustę można również uprawiać w swoim ogrodzie lub na działce.

Jest ona łatwo dostępna w sklepach, ale często nie wiemy o jej korzyściach zdrowotnych. Chociaż nasze babcie wiedziały o jej korzyściach zdrowotnych, złote rady powoli zanikają. Jest to błąd. Kapusta ma wiele korzyści zdrowotnych. W szczególności wspiera nasze stawy. Za chwilę omówimy, dlaczego.

Przyjrzyjmy się jednak jej wnętrzu.

Najlepszą rzeczą w kapuście jest wysoki poziom kwasu askorbinowego i kwasu pantotenowego (kwasy foliowe) oraz wysoki poziom witaminy C. Te naturalne substancje przeciwzapalne pomagają zmniejszyć stan zapalny. Możesz zastosować okład z liści bezpośrednio na dotknięte stawy, aby czerpać korzyści.

Leczenie jest zwykle skuteczne w ciągu kilku sesji, ale może być konieczne kontynuowanie leczenia nawet przez miesiąc. Kapusta jest doskonałym środkiem na stany zapalne. Kapusta może być używana do rozluźnienia skóry i wzmocnienia stawów. Możesz użyć jej jako okładu, lub możesz pić sok.

Istnieje wiele opcji na złagodzenie bólu.

Odetnij kilka liści kapusty. Nałóż warstwę miodu na powierzchnię liścia. Całość zawiń w folię aluminiową. Nałóż na nią bandaż. Owiń szalik wokół szyi. Musisz zachować ciepło. Okład możesz wykorzystać ponownie i pozostawić go na co najmniej jedną noc.

Druga metoda jest taka sama, ale możesz użyć cieplejszej mieszanki do pokrycia liści kapusty. Nałóż mieszankę na kapustę, mieszając równe ilości oleju musztardowego, oleju kamforowego i miodu. Umieść cały kompres na dotkniętym obszarze. Przez kilka godzin owiń dotknięte miejsce bandażem.

Do wykonania trzeciego okładu potrzebne są dwie tabletki aspiryny. Można je pokruszyć i zmieszać z miodem, aby uzyskać łyżkę stołową. Tę mieszaninę należy rozprowadzić na stawie. Zawinąć go w liść kapusty. Zawinąć okład wieloma warstwami, tak jak w poprzednim kroku. Utrzymuj ten obszar w cieple.

Kapustę można znaleźć w prawie każdym sklepie z warzywami, niezależnie od tego, jak mała jest. Jest bezpieczna do jedzenia, a nawet może uratować życie.