Stosuj to lekarstwo i zapomnij o brzydkich nogach. Wszyscy mamy w domu lekarstwo na pajączki, ale mało kto o tym wie.

Wiele osób ma dzisiaj problem z pajączkami pojawiającymi się na nogach. Warto wiedzieć, jakie lekarstwo zastosować, aby móc poradzić sobie z takim mało estetycznym problemem.

Zielone pomidory

Pomidory pocięte w plasterki należy przykładać do zmienionej chorobowo skóry. Uwaga! Do takiej kuracji należy wybrać zielone, niedojrzale pomidory, aby móc cieszyć się jej efektami. Wszystko przez to, że w takich niedojrzałych pomidorach znajduje się solanina.

Jest to związek chemiczny, który świetnie sprawdza się w leczeniu zmian skórnych. Uwaga! Solanina nigdy nie może zostać ZJEDZONA przez człowieka, ponieważ w ten sposób jest ona niebezpieczna dla zdrowia. Plastry należy przykładać tylko do skóry, aby móc sobie samodzielnie pomóc.

Pomidora należy pozostawić na skórze na ok 2- 3 minut. Potem plasterki należy zdjąć, a skórę należy solidnie pocierać kremem, ponieważ solanina porządnie wysusza skórę.

Całą kurację należy powtarzać przez minimum 10 dni, żeby można było zauważyć efekty. Pomidory (jeżeli takowych nie ma pod ręką) można z powodzeniem zastąpić surowymi ziemniakami.

Ocet jabłkowy

Zwilżony octem jabłkowym wacik przykładamy do miejsca, gdzie widoczne są pajączki i je pocieramy. Taki zabieg należy powtarzać trzy razy dziennie przez jeden miesiąc, aby móc cieszyć się piękniejszym wyglądem skóry.

Wacika nie można przykładać do twarzy. Może on powodować podrażnienie skóry w tym obrębie.

error: Treść zabezpieczona !!