Mikstura na talię osy – stosuj codziennie, a szybko zauważysz, że Twój brzuch maleje.

Okazuje się, iż dzięki sprawdzonej miksturze można w szybki sposób spalić zbędny tłuszcz znajdujący się w okolicach brzucha.

Warto stosować się do jej zaleceń, aby móc cieszyć się zadowalającymi efektami. Już w miesiąc można zmniejszyć swój obwód talii. Ta mikstura ma jednak jeszcze inne zalety. Otóż po jej stosowaniu można dostrzec, że ma się znacznie lepszy słuch, wzrok, a także poprawiło się funkcjonowanie mózgu.

Ten zalecany eliksir pomoże uzyskać wymarzoną i szczupłą sylwetkę.

Oczywiste jest także to, że w okresie, kiedy pije się tę miksturę, należy uprawiać regularnie aktywność fizyczną. Przykładowo warto uprawiać ćwiczenia fitness z zakresu treningu kardio.

Sekrety mikstury – spalanie nadmiaru tłuszczu

Imbir to jeden z podstawowych składników mikstury. Ten korzeń posiada bardzo dużo niezbędnych składników, które pomagają uzupełnić potrzeby organizmu.

Istotne jest również to, ze zawarte w nim związki bioaktywne przyczyniają się do poprawy nie tylko zdrowia fizycznego, ale też psychicznego. Ciężko byłoby znaleźć drugi takie składnik jak imbir, żeby cechował się on tak ogromną ilością przeciwzapalnych właściwości.

Chrzan jest także potrzebny do sporządzenia mikstury.

Już dawno temu, nasi przodkowie stosowali ten składnik podczas wielu dolegliwości. Zawiera on wiele cennych walorów leczniczych. Pomaga podczas leczenia grypy, zakażenia dróg moczowych i w przypadku chorób związanych z układem oddechowym, a nawet przy zapaleniu migdałków.

Chrzan działa oczyszczająco na organizm z składowanych w nich toksyn.

Poza tym poprawia on stan metabolizmu, jak również samopoczucie. Osoby, które regularnie spożywają chrzan, zapewne dostrzegają, iż rzadko odczuwają zmęczenie niż wcześniej.  Jego zadaniem jest też doprowadzenie do układu trawiennego bardzo dużo niezbędnych bakterii.

Cytryna to trzeci podstawowy składnik mikstury.

Dzięki niej można efektywnie spalić złogi tłuszczowe znajdujące się w organizmie. Każdy zapewne wie, iż cytryna zawiera w sobie ogromną  dawkę cennej witaminy C. Ten składnik odżywczy również wspomaga metabolizm.

Cynamon to ostatni składnik mikstury. Swoim działaniem przyspiesza spalanie komórek tłuszczowych.

Składniki do przygotowania mikstury

Potrzebne będą:

  • 4 łyżki jodu,
  • 130 chrzanu,
  • 2,5 cm korzenia imbiru,
  • 3 świeże cytryny,
  • 2 łyżki cynamonu.

Sposób przygotowania mikstury

Na początku trzeba bardzo dokładnie wymieszać imbir wraz z chrzanem. Najlepiej użyć do wykonania tej czynności blender. Cytryny umyć i pokroić, a następnie usunąć z nich pestki.

Wymieszać je z chrzanem. Na koniec należy wymieszać tylko wszystkie pozostałe produkty ze sobą. Przełożyć do słoika i przechowywać w lodówce.

Dawkowanie

Zaleca się, aby miksturę przyjmować dwa razy dziennie – po dwie łyżeczki. Wystarczą zaledwie cztery tygodnie, aby móc dostrzec i cieszyć się zrzuceniem zbędnych oraz zalegających kilogramów.

Dzięki temu preparatowi można zapewnić sobie wąską talię. Oczywiście nie wolno zapominać o regularnej aktywności fizycznej, aby wspomóc proces pozbycia się kilogramów.

error: Treść zabezpieczona !!