Cudowny napój oczyszczający. Szybki i skuteczny detoks dla organizmu z Lnu z Kefirem.

Nawodnienie i uzupełnienie witamin są równie ważne jak oczyszczenie organizmu.

Poniżej przedstawiamy przepis na napój oczyszczający. Pewnie nie wiedziałeś, że len i Kefir mogą zrobić tak niesamowite rzeczy w Twoim organizmie.

W dorosłym życiu nasze ciała gromadzą tkankę tłuszczową. Jednak toksyny mogą również negatywnie wpływać na ich funkcjonowanie. Nadmiar toksyn może powodować szybsze starzenie się skóry, a także może prowadzić do problemów z układem pokarmowym i układem krążenia.

Wiele sposobów na oczyszczenie organizmu można znaleźć przeszukując internet. My podzielimy się prostym przepisem na zrobienie napoju z kefiru, lnu i wody. Kefiru nie można zastąpić żadnym innym produktem mlecznym. Nie zawierają one dobroczynnych bakterii dla jelita grubego i ciężkiego.

Bakterie te tworzą zdrową florę dla układu pokarmowego. Nasiona lnu są rodzajem szczotki, która może usunąć kamienie kałowe, a także inne toksyny, z układu pokarmowego. Len zawiera również kwasy omega-3, które są niezbędne dla organizmu i działają leczniczo na błony śluzowe.

Spęczniałe nasiona lnu dają przyjemne uczucie zadowolenia i oczyszczają cały układ pokarmowy z toksyn i innych produktów przemiany materii.

Kefir i len mają wiele zalet. Wspomaga odchudzanie i reguluje poziom choreserolu. Może poprawić metabolizm. Ważne jest, aby przestrzegać określonego harmonogramu, aby napój mógł być skuteczny na twój organizm.

Ludzie z zapaleniem jelita grubego, nadwagą lub problemami z układem pokarmowym (wrzody) znajdą ten napój oczyszczający przydatny. Ten napój oczyszczający jest idealny dla tych, którzy mają problemy z układem moczowo-płciowym i tych, którzy muszą walczyć z katarem lub innymi schorzeniami układu oddechowego.

Stosować napój oczyszczający zgodnie z harmonogramem. Przez trzy tygodnie proces detoksykacji jest zakończony. Proces ten należy powtarzać co 6 miesięcy.

  • Tydzień 1: Codziennie na śniadanie wypij 100 ml kefiru i 3 łyżeczki nasion lnu.
  • Tydzień 2: W tym tygodniu pij codziennie rano 100 ml kefiru i 6 łyżeczek nasion lnu.
  • Tydzień 3: Pij 150 ml kefiru i 9 łyżeczek Nasion Lnu każdego dnia na śniadanie w III tygodniu.

Ten oczyszczający napój nie powinien być Twoim jedynym śniadaniem. Przed jego spożyciem wypij szklankę ciepłej wody. Pomoże to podkręcić Twój metabolizm. Według badań, kefir przygotowany z nasionami lnu rano daje najlepsze rezultaty. Zamierzonego efektu napoju nie osiągniemy pijąc go do obiadu.