Dzięki tym zasadom poczujesz się znacznie lepiej we własnym domu.

Zastosowałam te metody i dzięki nim czuję się we własnym domu znacznie lepiej. To tylko 8 prostych zasad.

W świecie pełnym zawirowań szybkiego tempa i nerwów pragniemy by nasz dom stał się dla nas odskocznią, i oazą ciszy spokoju. Miejscem, gdzie możemy odpocząć.  To bardzo ważne, by zachować równowagę życiową, dobrą kondycję psychiczną i duchową. Dlatego zasady feng shui są tu pomocne. Nie wymagają specjalnych zabiegów, a mogą ułatwić nasze życie.

Feng shui to filozofia, która pozwala na życie w harmonii ze sobą i swoim otoczeniem.

Przekonaj się, jak kilka prostych rzeczy, które możesz zrobić w swoim domu, wpłyną na pozytywną energię twojego mieszkania. Zauważysz, że będziesz czuć się znacznie lepiej – zmniejszysz odczuwanie stresu, poprawisz samopoczucie, a twoja kreatywność się zwiększy. Osiągniesz wewnętrzny spokój.

Zasad aranżacji pomieszczenia zgodnie z feng shui jest bardzo wiele, ale wystarczy na początek zastosować te:

Przede wszystkim podejmij decyzję o wyeliminowaniu złej energii w twoim domu. Określenie intencji to pierwszy i podstawowy krok. Zastała i wisząca w powietrzu energia wymaga ruchu. Włącz odkurzacz i wykorzystaj go, a sprawisz, że znowu swobodnie będziesz poruszać się w pomieszczeniu.

Pozbądź się kurzy, pyłu i zabrudzeń z przedmiotów – powietrze dzięki temu będzie przejrzyste. Ten proces sprawi, że pobudzisz swoją energię mentalną, a jednocześnie umysł będzie skupiony.

  • Użyj szałwii – zapal kadzidło z tej rośliny. Jego dym ma działanie odprężające i uspokajającePoprawisz przez to energię twojego domu.
  • Wytrzep i popraw poduszki. Chyba już wiesz, że to dobrze wpłynie na energię?
  • Klaszcz, by pobudzić energię i sprawić by krążyła po wszystkich pomieszczeniach. Robiąc to spaceruj po domu.

Feng shui w łazience to przede wszystkim utrzymanie toalety w czystości. Rób to za pomocą roztworu sody oczyszczonej zmieszanej octem w równych proporcjach. Nie zapominaj o opuszczaniu deski klozetowej (pieniądze domu nie „uciekają”!). Te czynności zapewnią dobre wibracje w łazience.

Bądź wdzięczny za a różne rzeczy, Myśl, mów o nich, zapisuj. Zapewnisz sobie równowagę psychiczną. Zacznij stosować te proste zasady, a zauważysz, że pozytywna energia nie będzie Cię opuszczać. Przekonaj się o tym sam i przekaż dalej ten tekst. Dziel się dobrymi rzeczami z innymi.

error: Treść zabezpieczona !!