Trzeba jednak prawidłowo o nie zadbać. Drzewko szczęścia przyciąga pieniądze jak magnes.

Roślinka, na której rosną pieniądze to marzenie każdego. Czy istnieje ona naprawdę?

Tego nie jestem pewna, lecz opowiem Wam trochę o takim drzewku szczęścia. Działa ona jak magnes, czyli przyciąga do nas szczęście i bogactwo. Takie drzewko nosi również nazwę Grubosz.

Co symbolizuje taka roślina?

W wielu kulturach posiadanie jej oznacza szczęście oraz fortunę. Z tego powodu jest częstym prezentem na nową drogę życia. Mogą to być nowożeńcy, ale także osoby, które niedawno coś zmieniły w swoim życiu np. mieszkanie, pracę (albo założyli własny biznes) lub partnera.

Jeśli jej liście są  w głębokim zielonym kolorze, oznacza to odnowę i wzrost. Kształtem przypominają małe monety, dzięki czemu właściciel będzie żył w dobrobycie i bogactwie.

Gdzie najlepiej umieścić taka roślinę ?

Starożytna chińska filozofia (Feng Shui) odnosi się do człowieka i jego interpretacji z otoczeniem.

Idealne miejsce na takie drzewko szczęścia jest południowo -wschodnia część Waszego domu (najlepiej w rogu). Jeśli liście się rozwijają oznaczają przypływ pieniędzy.

Jak o nią dbać?

Drzewko szczęścia jest bardzo łatwe w utrzymaniu. Nawet jeśli zawsze zapominasz podlewać swoje kwiaty, nie musisz się niczym martwić tylko kupić sobie taka roślinkę. Jeśli chcesz być bogaty i szczęśliwy to dbaj o nią.

error: Treść zabezpieczona !!