Kuracja na wysokie ciśnienie, migrenę i nadwagę. Jestem zaskoczona skutecznością.

Nie ulega wątpliwości, że woda jest nam niezbędna do życia. Organizm człowieka składa się z ok. 60% wody, dlatego utrata już kilku procent odbija się na kondycji zdrowotnej.

Jednak nie wszyscy ciągle zdają sobie sprawę jak istotne jest właściwe nawodnienie organizmu dla jego sprawnego funkcjonowania i zdrowia.

Japonia jest krajem znanym z długowieczności – w zestawieniu Światowej Organizacji Zdrowia zajmuje pierwszą lokatę jeśli chodzi o długość życia. Japońscy naukowcy udowodnili, że jest to między innymi spowodowane stosowaniem przez mieszkańców Kraju Wiśni tradycyjnej kuracji polegającej na porannym wypijaniu aż 4 szklanek wody!

Kuracja ta pomaga na problemy przy zawrotach głowy, bólach menstruacyjnych czy uciążliwych migrenach.

Ponadto już 10-dniowa kuracja wyleczy zapalenie żołądka, a po 30 dniach pomoże obniżyć ciśnienie i unormować poziom cukru we krwi.

Jak zatem ją stosować? Bardzo prosto!

Po przebudzeniu każdego ranka powinno się wypić 4 szklanki wody – objętość szklanki ma tutaj 160 ml. Dopiero po tej czynności można umyć zęby. Natomiast zanim zjemy śniadanie musi upłynąć jeszcze 45 minut. Ważne, by po każdym spożytym posiłku zrobić dwugodzinną przerwę od jedzenia i picia.

4 szklanki wody to dużo? Jest i na to rada!

Dla tych, którzy mają na początku z tym problem rozwiązaniem jest picie 1 szklanki wody i sukcesywne zwiększanie ilości według własnych możliwości.

Warto to zrobić, bo korzyści płynących z takiej kuracji jest naprawdę wiele – oczyszczając swój organizm poczujemy się zdecydowanie lepiej, stracimy zbędne kilogramy, pozytywnie wpłyniemy na skórę, a co najważniejsze uwolnimy od problemów zdrowotnych.

error: Treść zabezpieczona !!